Romania, the land of choice. Este sloganul sub care Ministerul Turismului speră să atragă turişti în ţara noastră.De ce nu vin turistii oare la noi ?? Pai e simplu :”nu e nimeni acasa”
Related Posts
RoNewMedia
access_time
chat_bubble0
FORMULA SCHIMBĂRII DE VARIABILĂ (SAU METODA SUBSTITUŢIEI).
access_time
chat_bubble4
Un alt fel de politica
access_time
chat_bubble0
Bancuri … din nou
access_time
chat_bubble0